Số tổng đài hsbc


HSBC, Türkiye pazarına 1990 yılındomain authority girmiştir ve günümüzde farklı illerde yaklaşık 80 tane şubemê man vardır. Geçtiğimiz yıllardomain authority şube sayısı 400’ü bulurken daha sonrasındomain authority HSBC Türkiye, şubelerini azaltmıştır. 

HSBC müşteri hizmetleri numarası ve diğer iletişim kanallarıyla ilgili ayrıntılı bilgileri yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Bạn đang xem: Số tổng đài hsbc


HSBC Çağrı Merkezi

HSBC İletişim

hsbc.com.trİletişyên FormuForm için tıklayın.Harcama İtiraz FormuForm için tıklayın.Yardım SayfasıHSBC yardım ve sầu öneriler sayfası için tıklayın.En Yakın Şube ve ATMHSBC en yakın şube ve sầu ATM’leri görmek için tıklayın.

Xem thêm: Chỉ Số Roa Tính Như Thế Nào ? Cách Tính Và Ứng Dụng (Chi Tiết)

Genel Müdürlük AdresiHSBC Bank A.Ş. Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 128 34394 Şişli / İstanbulGenel Müdürlük Telefon Numarası0 (212) 376 40 00 Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

HSBC Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

HSBC çağrı merkezi konusundan sonra en çok merak edilen soruları form size özel yanıtladık! HSBC kredi faiz oranları, kredi kartı başvurusu ve daha fazla bilgi aşağıdaki soru – cevaplardomain authority yer alıyor. Siz de HSBC ile ilgili merak ettiklerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz!

HSBC Bankası Kimin?

*

Hong Kong and Shanghai Banking Corporation ya da bilinen ismiyle HSBC, 1865 yılındomain authority Hong Kong’ta kurulmuştur. Günümüzde genel merkezi İngiltere’dedir. HSBC Türkiye grubu, năm ngoái yılında ING Bank tarafından satın alınmıştır.

HSBC Türkiye’den Çıkıyor Mu?

HSBC, son dönemlerde maliyet azaltımı sebebiyle şube sayısını düşürdü. Ancak bankanın Türkiye faaliyetlerini sonlandıracağımãng cầu dair bir bilgi yok.

HSBC Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

*

HSBC kredi kartı başvurusu online veya telefon bankacılığıyla yapılabilir. HSBC müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçerek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. 

HSBC mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu için tıklayın. 

Banka SMS ile kredi kartı başvurusu kabul etmiyor.

HSBC Kredi Faiz Oranları Nedir?

*

HSBC bankası kredi faiz oranları, kredi türüne göre farklılık gösteriyor. En çok tercih edilen kredi türleri ve faiz oranları şöyle:

Doğa dostu taşıt kredisi: %0.99Konut kredisi: %1.77İhtiyaç kredisi: %1.75

HSBC kredi faiz oranları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

HSBC Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

*

HSBC Satılık Gayrimenkuller Nedir?

HSBC bankasından satılan gayrimenkuller, piyasanın epey altındomain authority satışa sunulur. Gayrimenkuller, borçlulardan temin edilir ve banka zararını karşılamak için uygun fiyatla satışı başlatır. HSBC satılık gayrimenkullerle ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayın.